Linketica – webový „projekt na 14 dní“, který jsme nakonec dělali víc jak půl roku

Projekty

Nedávno jsme s klukama spustili reklamní tržiště Linketica. Projekt, který jsme chtěli v první verzi „zfouknout“ za 14 dní jsme nakonec ladili přes půl roku. Jak to tak bývá. 🙂 Výsledek ale myslím stojí za to, o čemž svědčí raketový růst obratu v posledních týdnech i počet aktivních uživatelů přítomných v systému.

Co je Linketica?

Stručně řečeno: „Linketica je moderní reklamní síť, která pokrývá všechny marketingové kanály na webu“. Alespoň tak jsme to napsali jako motto na web, platí to ale bezvýhrad. Kromě klasického prodeje reklamních článků umíme zajistit také zmínky na sociálních sítích Twitter, Facebook a Instagram. Některým klientům jsme už také zprostředkovali tvorbu propagačního Youtube videa od nezávislých autorů. Děláme tedy v podstatě vše, co je základním mixem pro úspěšnou propagaci na webu. Jsme tu samozřejmě jak pro inzerenty, kteří hledají reklamní prostory, tak pro publishery, kteří mají své kanály (weby, sítě) a chtějí je účinně monetizovat.

Pojďte s námi vydělávat v partnerském programu

20.11.2017 jsme spustili partnerský program, snažili jsme se ho udělat tak, aby byl pro partnery atraktivní. Nabízíme 10 % z toho, co přivedený inzerent u nás investuje, nebo naopak publisher vydělá. Cookies máme nastavené na 30 dní a výše zmíněnou odměnu budeme vyplácet celých 24 měsíců. Pokud tedy k nám přivedete malého inzerenta, který bude měsíčně utrácet 10 000 Kč, vydělá vám za 2 roky 24 000 Kč. Not bad. 😉

https://linketica.com