Nabídka práce – Online marketing v Polsku / Oferta pracy – Online Marketing w Polsce

Hledám spolehlivého externistu, který mi pomůže s provozem a rozvojem finančního affiliate projektu na polském trhu. Potřebuji někoho, kdo umí perfektně polsky (ideálně rodilý mluvčí), baví ho online marketing a affiliate a chce se v obojím dále rozvíjet. Nezbytné je určitě živnostenské oprávnění a celkový rozhled v oborunehledám úplného začátečníka. S čím mi můžeš pomoci a co bych od tebe potřeboval:

Potřeboval bych od tebe odhadem 50-60 hodin měsíčně.

Co za to získáš?

Pokud víš o někom, koho by tahle nabídka mohla zaujmout, zaplatím ti v případě dohodnuté spolupráce 3000 Kč. Kontaktujte mě prosím na vit.dlouhy@gmail.com.

=====

Oferta pracy – Online Marketing w Polsce

Szukam eksternisty, który pomoże mi z funkcjonowaniem i rozwojem projektu finansowego affiliate na polskim rynku. Potrzebuję kogoś, kto mówi perfekcyjnie po polsku (najlepiej rodzimy użytkownik języka), lubi marketing online i affiliate oraz chce dalej się rozwijać. Niezbędne jest zezwolenie na prowadzenie działalności oraz ogólna orientacja w tej dziedzinienie szukam osoby początkującej. Z czym potrzebuję pomóc:

Według szacunków liczba godzin pracy w miesiącu wynosi 50-60 godzin.

Co otrzymasz?

Jeśli znasz kogoś, kogo ta oferta mogłaby zainteresować, zapłacę Ci w przypadku uzgodnionej współpracy 500 zł. Proszę o kontakt vit.dlouhy@gmail.com.

Kategorie

Stránky

Vyhledávání